- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 997 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
29
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 997 Culés
5
Obrońcy Xaviego lubią przytaczać przykład City, które dopiero ostatnio wygrało pierwsze LM, albo Liverpoolu, które długo walczyło o awans do LM. To ja mam takie pytanie do nich. Czy tamte drużyny, po dwóch latach trenerki przez Guardiolę i Kloppa, też grały taką paździerz? Czy też nie było widać żadnych postepów albo chociaż pomysłów trenera? Poza tym pytaniem dodam jeszcze, że tamci trenerzy mieli już jednak wyrobioną markę, a nasz był trenerem pastuchów, więc kredyt zaufania jest jakby mniejszy.
1
@LS Z tym Liverpoolem to też bez przesady. To nie było jakoś długo. Klopp w swoim drugim sezonie awansował do Ligi Mistrzów, zajął 4. miejsce, co w silnej lidze angielskiej nie było jakąś tragedią. W trzecim sezonie był już natomiast w finale Ligi Mistrzów.
0
@NeroTFP1 Ja właśnie takich rzeczy nie wiem, bo śledzę tylko Barcę. Ale ja nawet nie wymagam finałów. Mnie martwi, że dalej boje się o kompromitację w LM albo LE. Bo niestety nasza gra nie napawa nadzieją.
1
@LS Guardiola w pierwszym sezonie nie wygrał nic, w drugim zdobył mistrzostwo robiąc 100 punktów i strzelając 106 goli, do tego wygrany EFL Cup.