La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

6

Ronaldo xdd


0

@LM10GOAT a czemu Ronaldo xd? przecież ma bardzo dobry rok.

0

@LM10GOAT z Ronaldo beka ale Lewy i Benzema już git?

8

@Objectivo spędzony w Arabii xd. Nie kompromituj się

2

@Hartge no na pewno bardziej zasługują na nominację xd

konto usunięte

1

@Objectivo Ale Ronaldo i Messi nie grają w poważnych ligach, więc nie powinni się tam znaleźć. Nie mam pojęcia za jaki okres jest przyznawana ta nagroda, ale jeśli wlicza się też mundial, to Messi nie powinien dziwić na tej liście. Jeśli mundial się nie wlicza, to nie powinien tam być. Druga sprawa jest taka, że ta nagroda ma coś związanego z Mendesem, więc Cristiano zazywyczaj zgarnia tą nagrodę. Wygrał chyba nawet w 2019, gdy Messi w tym czasie zdobył ZP

0

@LM10GOAT
To ta nagroda gdzie puchar wygląda ja MS? :D

5

@AFA90 Globe Soccer Awards się wycwaniło, bo dało w poprzednim roku Benzemie przed mundialem. (mimo, że wcześniej dawali później te nagrody)

Teraz ciekawe czy dadzą Messiemu. Wielokrotnie robili wszystko, żeby nie dać Messiemu - np. w 2012 roku dali Falcao xD

0

@LM10GOAT co z tego, że w Arabii? przypominam, że ma jeszcze 10 bramek w eliminacjach w reprezentacji. Messi za to pół roku gra w USA i w lidze francuskiej która też nie jest najsilniejsza. W pełni zasłużył na nominacje.

0

@AFA90 Wydaje się, że za cały rok 2023, więc MŚ nie powinny się liczyć. Messi jak i Ronaldo zasłużyli na nominacje, ale tylko tyle.

3

@Objectivo to jak nie liczą to chyba są jedyni którzy zrobili taka "czarną dziurę" na okres listopad - grudzień 2022 - bo w poprzednim roku dali nagrody przed mundialem ;)

NIe zdziwiłoby mnie absolutnie :)

2

@Objectivo nie. Żaden piłkarz, który wypisał się z poważnego futbolu nie ma prawa być nominowany do takiej nagrody. Nie będę się kłócił, czy Messi, Lewy albo Benzema zasłużyli, ale przynamniej grali w Europie. Ronaldo cały rok spędził u pastuchów w Arabii.

3

@AFA90 tak dobra farsa odstawiona przez nich po raz kolejny. Mundial dla nich nie istniał :)

"With online voting opening today to recognise performances throughout the 2023 calendar year," wygląda, że wykluczyli mundial :) Nie mogę z tego plebiscytu.

W 2022 r. GSA przyznało nagrodę 17 listopada, a w poprzednich był to albo grudzień albo styczeń nawet kolejnego roku, ale za rok 2023 przyznają w styczniu 2024 :)

konto usunięte

3

@AFA90 @LM10GOAT to pewnie przez nazwę „globe soccer award” wiec nie ograniczają do lig europejskich :D

konto usunięte

1

@Objectivo No ale tez już nie uderzaj w LM, bo ten grał jednak w top5 lig europejskich. Do USA poszedł i w pucharze od razu wygrana

0

@DaPidejpi a Ronaldo gra w el. ME w których idzie mu bardzo dobrze. Do tego jest najlepszym strzelcem w 2023 roku. Moi zdaniem jak najbardziej zasłużył na samą nominacje.

konto usunięte

1

@Objectivo czy zasługują czy nie to i tak będą ich dawać dopóki dadzą argumenty „za”, bo marketing na największych nazwiskach się kręci.

konto usunięte

4

@Objectivo Akurat ten najlepszy strzelec jest tyle samo, co ta nagroda. Dlaczego kilka lat temu jakiś piłkarz również Al Nassr był najlepszym strzelcem w danym roku, a mimo wszystko nie był brany pod uwagę w żadnym plebiscycie? Jakiś czas temu @Danny Gaucho nawet o tym pisał. Nagle Ronaldo strzela w Saudi i bramki są liczone na normalnym przeliczniku i jest brany pod uwagę razem z Haalandem i Kane :D?

0

@AFA90 tego nie wiem, ja nie jestem odpowiedzialny za żadne plebiscyty.

0

@LM10GOAT
Piszą tutaj niektórzy, a Messim i CR7, że się wypisali z poważnego footbolu. I mają po części rację lecz można zadać pytanie czy gdyby obaj wielcy grali nadal w Europie , dajmy na to w lidze polskiej, ukraińskiej czy nawet Wysp Owczych nie mieliby prawa być uwzględniani w plebiscycie? A jeżeli mieliby prawo być uwzględniani to myślę, że liga MLS czy nawet arabska nie jest słabsza od naszej rodzimej czy z Wysp Owczych.
Nie wiem jakie są kryteria wyboru kandydatów lecz dopiero wyniki zweryfikują na ile poszczególne kandydatury były "poważne".

2

@Midast nie mordo, granie w lidze polskiej, czy wysp owczych to też wypisanie się z poważnego futbolu xd

2

@Objectivo "najlepszym strzelcem w 2023 roku" XD Jak dobrze poszukasz, to w którejś okręgówce polskiej znajdziesz kogoś z większą liczbą bramek. Nagle liczymy jakąś gówno ligę, bo Ronaldo tam poszedł? :D

0

@LM10GOAT
Kolego, zwracanie się do kogoś "mordo" jest z twojej strony nie taktem, zwłaszcza, że nie wiesz do osoby w jakim wieku piszesz.
Trochę kultury "smyku"

podpisał się : 66 latek

0

@Midast
Składam gorące przeprosiny za użyty niegodziwy zwrot, wyrażam skruchę i nadzieję na przyjęcie mojego pokornego żalu. Postanawiam w przyszłości zachować należytą powagę i szacunek w komunikacji.

podpisał się: prosty chłopak z La Rambli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?