La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0

Szkoda że Polska nie trafi w barażach na takie Kosowo :(

0

@FcPortoFan1999 oby Estonia

0

@mekston Nigdy!

0

@FcPortoFan1999 najpierw Estonia, a potem Walijczycy na Narodowym

0

@FcPortoFan1999 no mogą trafić. Wystarczy, że Kosowo wygra ze Szwajcarią

0

@FcPortoFan1999 Co Ty piszesz w ogóle?! :) Dopiero by był wstyd, jakby Kosowo ich pozamiatało. Lepiej niech trafią kogoś mocnego, wtedy nawet po przegranej nie będzie takiej siary :).

0

@mekston z Walijczykami to powinniśmy grać na euro 2016 :(

1

@Dari0G Z Chęcią na nich chcę trafić.Mam dość tego głaskania się ze słabymi rywalami i łatwymi grupami,niech te dziady dostaną kogoś lepszego.

0

@FcPortoFan1999 "(...) niech te dziady dostaną kogoś lepszego (...)"
Musisz być precyzyjniejszy, bo obecnie może to być każdy :)

0

@Dari0G To po co mam chcieć aby trafiali na jakąś Estonię która zada nam klęskę niczym Mołdawia?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?