La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

33

Ładne zachowanie Krzysztofa Bosaka


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca

1

@tomek8756 Oczywiście trafi się zawsze ktoś mniej inteligentny xD
https://x.com/KorolukM/status/1724088331686867015

1

@tomek8756 myślę że Hołownia to nie jest zły wybór pod kątem łączenia interesów i słuchania zdania wszystkich. Natomiast myślę że ma trochę zbyt mało doświadczenia i szacunku u posłów. Zobaczymy

3

@Kgorecki2500 Niepotrzebny ten wpis Koroluka, powiedziałbym, że głupi, złośliwy... wpis Bosaka nie był złośliwy, jest gestem dobrej woli, chęci dialogu

17

@tomek8756 "Niepotrzebny ten wpis Koroluka, powiedziałbym, że głupi, złośliwy..."
Trudno oczekiwać od głupiego człowieka mądrego wpisu.

1

@tomek8756 Koroluk ogólnie nie grzeszy inteligencją

1

@tomek8756 Ja licze, ze ten wybor bedzie poczatkiem konstruktywnego dialogu ponad podzialami partyjnymi.

0

@Ojciec5tkidzieci @Kgorecki2500 Wiecie, gdybym napisał szczere zdanie (co sądzę o autorze tej odpowiedzi) to post by szybko znikał:p
Btw: ten komentarz Koroluisa już zniknął:p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?