La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

10

Tak mi się przypomniało, Ci którzy tak ślepo wierzyło w szczepionki na Covid 19 i się szczepili każdą możliwą dawką to czy dalej to robią czy już zapomnieli bo nikt im nie każe tego robić?

Komentarz usunięty

8

@Stinger_ nie wiem jak można było się szczepić na tego śmiesznego Covida.

Komentarz usunięty

1

@Stinger_ Nie wiem, ich ciało, ich sprawa. Ja nie czułem takiej potrzeby.

konto usunięte

1

@Stinger_ a jak mam pytanie do tych co bredzili o smiercionosnych szczepionkach

ile mam czekać az umre? Kolejny rok mija i nic ,a Covidu nie miałem tak jaki i moi bliscy :))

4

@Firestone normalnie. Szwagier zmarł na covid ,ja mam cukrzycę , zaszczepiłem się żeby przejść łagodniej i tak właśnie było. Nie rozumiem natomiast takich foliarzy jak ty , wszech wiedzący oczytani internetowi specjaliści od wszystkiego

1

@Stinger_ Najzabawniejsze w was jest to że ci co krzyczeli żeby już przestać gadać o covidzie bo to zwykły wirus to... najczęściej o nim teraz gadają :)

1

@Stinger_ przyjąłem 5 razy i w grudniu przyjmę na nowy szczep na grypę też od 25 lat co roku się szczepie i zgadnij nikt mnie nie zmusza

3

@chosenone No i fajnie. Właśnie o to chodziło, żeby każdy decydował czy chce się szczepić czy nie. A byli tacy, którzy najchętniej takiego wyboru, by ludziom nie zostawili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: