La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

3

Swoją drogą narzeka się na Lewego a on jako jedyny strzela jakieś bramki.Ma ich na koncie 7 w lidze a reszta nawet z 4 nie wyszła.

1

@Encore Narzekają w większości miłośnicy Xaviego, o czym z nimi dyskutować. Dla nicch zawsze to będzie wina poszczególnych piłkarzy.

0

@Encore Żeby strzelić bramkę z takim Szachtarem, to Lewy musiałby przedryblować 5-6 zawodników i wtedy byłaby jakaś szansa. Niestety nasza kreacja jest szczątkowa.

0

@Encore 1. drużyna jest ustawiona w pewien sposób - w sensie rzadko kiedy (o ile takie zawodnik nie strzela karnych) to w drużynie najwięcej goli ma ktoś nie z formacji ofensywnej, a dwa Lewy jest ustawiony na pozycji numer 9.

2. Inni w formacji ofensywnej: nie mamy na ten moment innego cracka, Yamal ma 16 lat, Rapha to wiemy jaki początek sezonu, Felix który bądź co bądź nie zwojował ani Atletico ani Chelsea (tak taktyka itp, ale nie ukrywajmy jakby wsadzić Mbappe, czy Haalanda do różnych drużyn to i tak będą swoje robić)

3. Plus piłka to gra momentów nie raz. Ogólnie widzimy jak Lewy gra w tym sezonie, ale potrafi się odnaleźć w niektórych spotkaniach - dzisiaj świetny gol z główki, z Celtą też znakomicie to zrobił. Jeśli dodamy do tego, że Lewy zaliczył nieprzyjemną kontuzję to all in all mimo często pokracznej gry swoje wnosi. Mocno przypomina Ronaldo w ostatnich latach w Europie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?