La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

0

Ech gdyby tak cofnąć czas i zamiast Lewego udałoby się jakimś cudem ściągnąć Kane'a.

0

@maroon Kane byłby idealną 9 dla Barcy bo takiego wszechstronnego napastnika trzeba.

5

@maroon byłoby dokładnie tak samo, bo to nie w napastniku jest problem

konto usunięte

1

@maroon Też by zdziadział. Barca w ostatnich latach ma jakieś dziwne przyciąganie i z czasem marnuje piłkarzy

2

@michal26 No nie wiem czy Kane miałby problem z przyjęciem piłki albo odegraniem do kolegi.

1

@Barcasub jakoś w Bayernie Lewy też nie miał. Lewy zwyczajnie jest w trochę gorszej dyspozycji, a koledzy nie pomagają. Przecież to cała Barcelona gra źle, a umówmy się - Lewy, podobnie Kane, to napastnicy, którzy muszą mieć zespół do gry. To nie Bernardo, czy Messi

1

@maroon No gdyby czlowek wiedział... Lewy wydawal sie "długowieczny" i przychodził moze nie prime, ale w dobrej formie, pierwsze dwa miesiące to potwierdziły. A później... Albo się skończył albo to Barca tak działa na kolejnego juz zawodnika. Jak byłoby z Kanem? Tego mozna sie tylko domyślać

0

@maroon I znajac zycie angil tez po kilku miesiacach kopalby sie po czole xD

0

@michal26 W Bayernie był kilka lat młodszy, no i liga trochę słabsza.

0

@Barcasub no 2-3 lata młodszy. Także...

0

@michal26 Także co? Suarez z sezonu na sezon też miał problem z przyjęciem piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?