La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

19

Dziękuje ci Boże za United, dzięki tym klockom nie jesteśmy największymi frajerami sezonu

1

@qbuteq Najwięksi frajerzy, którzy są jedną nogą w fazie pucharowej. Odnoszę wrażenie, że wiele drużyn w LM chciałoby być takimi największymi frajerami.

0

@Pawlak1992 ta , dokładnie tak
A mimo najsłabszej grupy od wielu lat nie jesteśmy pewni wyjścia z 1 miejsca , ledwo przepychając wyniki z Porto na wyjeździe i Szachtarem u siebie .

0

@ShawnC Nadal nie czyni nas to największymi frajerami po United. Jest kilka innych drużyn, które radzą sobie dużo gorzej, chociażby Sevilla. Śmiejesz się z Barcelony, że ledwo przepycha wyniki z Szachtarem i Porto, a taki Bayern z Kane'm w składzie ledwo wygrywa z Galatasarayem, Kopenhagą i najsłabszym United od lat.
Co do naszych przeciwników, to Porto jeszcze w tamtym roku wyeliminowało Atletico w grupie, a potem Interowi postawili twarde warunki. Natomiast Szachtarowi zdarzało się nawet z Realem wygrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?