- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 541 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 541 Culés
3
Pomysłowe skarpety.
1
@esem91 Nic dziwnego że Stanowski odszedł z KS,ego dwóch takich samców Alfa w połączeniu z Borkiem na dłuższy czas nie miało szans zdać egzaminu.
0
@FcPortoFan1999 nie stoję po żadnej ze stron, bo nic nie wiem, ale nie oszukujmy się, Stanowski też ma ego top :D
1
@FcPortoFan1999, jeden i drugi na tym zarobi, podobnie na tym wyjdą jak Stanowski i Najman. Ten co się bije tez raczej nie stracił na całej dramie
3
@FcPortoFan1999 Stanowski samiec alfa XDDD
0
@esem91 mega zgrabne stopy
1
@FcPortoFan1999 Stanowski odszedł bo jego odcinki miały najwyższa oglądalność, na bank chciał więcej kasy vs koledzy. A to że to nie miało nic ze sportem wspólnego
0
@GeneralXavi Ja też nie stoję po żadnej ze stron ale Stano też ma ego wybujałe.