La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1248 Culés

1

Drzewa sadzić na środku cmentarza... Jeszcze przy płocie można zrozumieć, ale na środku. X razy więcej sprzątania jest. O tym, że jak większa gałąź spadnie, to już po pomniku, nie wspomnę. Tydzień temu posprzątałem grób. Liście pozbierane. Pomnik wymyty, świeci się jak temu psu oczy. Idę wczoraj zobaczyć czy wszystko OK. Na wszelki wypadek zabrałem cały osprzęt. Przychodzę i tyle samo tych ebanych liści, co tydzień wcześniej, więc powtórka z rozrywki. ;) Jedno dobre, że wybrałem się wczoraj, a nie na „ostatnią chwilę”. Pogoda dzisiaj „pod psem”.

1

@John_Doe A może to cmentarz zrobili pod drzewem,a nie zasadzili drzewo na cmentarzu?

0

@maroon Bez różnicy. Mogli przecież je ściąć. Kiedyś nie było takiej obsesji na punkcie środowiska, nie trzeba było pozwoleń.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?