La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

9

Mieli Pedri, Raphinia i Lewy wrócić na Szachtar żeby dostać trochę minut przed Klasykiem, a o Pedrim lata już info, że nawet na niedziele nie da rady, o Lewym coś przebąkują, że może się uda a o Raphini całkowicie cisza. Koniec końców żaden nie zdąży i znowu będziemy musieli grać młodzikami. W takiej sytuacji powinniśmy koniecznie zagrać 3 ŚO, zwłaszcza, żeby nie pozwalać Bellinghamowi schodzić do środka w pole karne. Takie 1:0 po jakimś farfoclu jak w PK na Bernabeu to biorę z pocałowaniem ręki

2

@qbuteq Gavi ogarnie Angola.

0

@qbuteq tylko Pedri miał wrócić.

0

@qbuteq Akurat brak Lewego to wzmocnienie xd

1

@AlexDark00 Szczególnie to było widać z Granadą:D

0

@Bagsik88 Wyjątek potwierdzający regułę xd Bo z Lewandowskim w składzie nigdy nie zremisowaliśmy, czy nie przegraliśmy xd

1

@AlexDark00 Nie pasuje do narracji? :D Z Lewandowskim w składzie nie wygrywaliśmy:D Czy nie narzekałes na styl, a bez Polaka były wygrane, ale głównie po 1:0? :D

0

@Bagsik88 No i widzisz, były wygrane. Nie ważne czy z nim, czy bez wygrywamy i styl jest średni. Dlatego trzeba ściągać jakiegoś napastnika z prawdziwego zdarzenia.

1

@AlexDark00 Tak bo to od napastnika zależy, od jednego zawodnika:D Taki sam hit jak zwykła podcinka czy jego gra fizyczna:D

0

@Bagsik88 Hitem jest to, że twój bożek ci nie płaci za pisanie takich głupot i zaginania rzeczywistości xd

1

@AlexDark00 Gdzie zaginam rzeczywistość i głupoty?:D Czy kolejne kłamstwo? Taki sam bożek jak twój Suárez? :D

0

@Bagsik88 Gdzie? Piszesz o tym, że był kluczowy w mistrzostwie, albo, że gra dobrze, gdzie tak naprawdę pieniądze na niego wydane można powiedzieć, że zostały wywalone przez okno.

1

@AlexDark00 Król strzelców nie był kluczowy? :D O grze też kłamiesz bo napisałem nie raz, że grał dobrze czy źle z przykładami:D Tak to właśnie z tobą jest:D

0

@Bagsik88 Ta ty napisałeś, że grał źle xd Już to widzę. On gra tragicznie od listopada, a ty, że był kluczowy xd. Król strzelców xd A kto miał być? Ter Stegen? Chyba wiadome, że napastnik będzie mieć najwięcej bramek. Od tego jest na boisku. Kluczowy był Ter Stegen i obrona. W tym sezonie obrona kuleje i jaki jest rezultat? Nie jesteśmy na pierwszym miejscu.

1

@AlexDark00 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13499740#comment-13502389
Czyli kłamstwo bo napisałem, że grał źle:D W Realu w lidze najlepszy strzelec to napastnik, a nie czekaj ktoś inny niż Josleu:D

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?