La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

16

Znowu milion sytuacji, znowu jak będzie wygrana to z 1:0 przez koszmarną skuteczność i tak właśnie tworzy się propaganda, że Barcelona jest bardziej defensywna, bo wygrywa po 1:0. A we wszystkich statystykach typu sytuacje bramkowe, xG etc. w czołówce lub na pierwszym miejscu.

Powtarzam: pomysł na grę mamy, ale skuteczność to jest dramat.

0

@macio_944 w tym sezonie dochodzimy do dużo lepszych sytuacji, ale w tamtym sezonie(szczególnie w drugiej części) z kreacja tez był problem. Nawet to sumaryczne xG w lidze mimo świetnego początku sezonu wynosiło niecałe 70 czyli nadal poniżej 2 bramek na mecz. Ogólnie pomysł jest, dobrzy wykonawcy są(ogólnie w kadrze), ale brakuje skuteczności i schematów w ataku co szczególnie widać z zamkniętymi rywalami gdzie jest mało miejsca i czasu na grę. Wszystko opieramy na pomyśle naszych zawodników w ataku co nie zawsze się sprawdza. Czasem przydałaby im się pomoc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?