La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

1

Jak myślicie ile będzie jutro postów o Messim na FB po tych dwóch bramkach, a możliwe że więcej? Bo po bramkach Ronaldo na ogórków ja miałem zawalony cały FB, czy będzie tak samo z Messim? Mam wątpliwości :D

konto usunięte

0

@Kuba_1 nie wiem

3

@Kuba_1 Na PL mordoksiążce nie ma szans na jakiś wysyp. Messi nie ma wstępu do tego kraju, ogólnie, a tym bardziej przez "kradzież" ZP 2021 :)

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96
Jak zawsze

5

@Kuba_1 Największe grupy „piłkarskie” na FB, bo ciężko je nazwać piłkarskimi, szczególnie upodobały sobie pompowanie Ronaldo czy wrzucanie fejk cytatów umniejszających Messiemu, ale mnie to już dawno przestało dziwić, więc ja bym się nie nastawiał na ten sam hype co w przypadku Ronaldo

2

@macio_944 Boli ich złota piłka której nie dostał Lewandowski, a teraz te same osoby jadą po nim jak po psie xD piękny kraj
@Donnie_Darko Tak, ja już to dawno zauważyłem i mnie to nie dziwi, szczególnie ekraklasatrolls, który nawet się nie kryje że jest fanbojem ronaldo :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?