La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

9

Frekwencja 2019 - 61,74% (w tym wśród osób 18-29 lat 32,5%)
Frekwencja 2023 - 74,38% (w tym wśród osób 18-29 lat 68,8%)

Niesamowite są te wyniki. Myślę, że spokojnie można powiedzieć, że młodzi ludzie (w tym jeszcze przez chwilę ja, bo 30 za parę miesięcy...) wyrąbali PiS z rządów. Piękne :)

0

@macio_944
niby wyrąbali a niby nie. Mój kuzyn totalny wsiok głosuje na nich bo oni dużo dobrego robią a inni kradną i to są jego argumenty xD

0

@mientusek1407 i zasadniczo ma rację. Bo 2 kadencja PiSu była lepsza niż 2 PO. Co nie znaczy że była dobra albo chociaż średnia. Była zła... Dlatego PiS miał najwyższy wynik. Co nie zmienia faktu że większość kraju ich nie chce - słusznie.

Najgorsze jest to że PiS zostawia po sobie totala bezkarność która teraz będą wykorzystywały wszystkie rządy :(

0

@Azi
Wiesz co ja w czasach PO nie byłem jeszcze nawet wyborcą. Mój ojciec z kolei nie popiera ani jednego ani drugiego. Mówi, że jeden i drugi to przekręt z tym że Kaczyński sie z tym nie kryje i o tym mówi. Po prostu PiS robi przekręty jawnie. Ja jako młody wyborca nie chciałem ich właśnie za ich bezczelność. Jakieś dziwne wizyty Kaczora kiedy cmentarze były zamknięte, afery podsłuchowe czy z wizami. I totalnie nic sie nie dzieje dalej 30 procent. Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć. Ja wiem, że Polacy lubią sex analny, ale że aż tak ?

1

@mientusek1407 poparcie PiSu nie spada bo nie ma żadnej alternatywy. Alternatywa nie jest Hołownia z PSLem bo tam nie ma lidera z prawdziwego zdarzenia. Alternatywa nie jest lewica która z komuchów przerobiła się na lgbtowcow i promują się skrajną głupota. A już na pewno alternatywa nie jest pseudoprawicowa Konfederacja która bawi się w tiktoka albo wydaje jej się że tekstami o likwidacji zusu lub dobrowolnym ZUSie przekona kogokolwiek kto trochę liznął już życia i nie takie obiecanki cacanki słyszał. Gdyby Konta miała takiego Leppera to mogłoby się to udać. Ale Mentzen jest bardzo słaby merytorycznie i totalnie nie ma opanowania a Bosak jest za grzeczny. Nie ma lidera a program jest zbyt naiwny aby było opcja dla wyborców PiSu. Życie.

0

@Azi
Nie nie ma alternatywy tylko to najbardzije propagandowa partia. Moja babcia poszła zagłosować bo tusk jest złodziejem, to samo podopieczna mojej mamy która sie opiekuje. Widziałem mase ankiet ulicznych i też tak samo to wyglądało na ludziach 65+. Do tego ludzie prości z wiosek najczęsciej tez bez żadnego zaznajomienia tematem tak mówią, a całe zło przypisują Rudemu z Gdańska.
Jak można zobaczyć Polska B ( Z której pochodze) czyli wsie i zadupia głosują na PiS i pewnie nie jest to przypadek.
PS. Nawet mama moje dziewczyny głosowała na PiS, bo nie widzi lepszej alternatywy, ( co za głupota)

1

@mientusek1407 ja też nie głosowałem na Tuska bo to złodziej. A nie pochodzę z "polski b" i nie mam pojęcia co to polska b. Nie znam gorszej i lepszej polski. Ale pracowałem za rządów Tuska i pracowałem za rządów PiSu i ani jedne ani drugie dobre nie były.

0

@Azi
No i ja na tego nie głosowałem i na tego drugiego też nie. Ale wole grypę niż HIFa w tym wypadku Hifem jest PiS

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?