La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

Dla nas remis tu to koniec z awansem?

konto usunięte

1

@tbas Tak

konto usunięte

1

@tbas Teoretycznie nie praktycznie tak

0

@tbas tak, wówczas baraże.

W teorii jeszcze Czesi mogą wtopić z Mołdawią u siebie i wcześniej z nami.

0

@tbas Baraże z racji rankingu w Lidze Narodów.

0

@tbas nie oszukując się nasz koniec z awansem to był po meczu z Albanią...

konto usunięte

0

@tbas matematyczne szanse tylko zostają :D

0

@tbas z grupy pewnie tak bo Czesi są przed nami i mają jeden mecz mniej rozegrany, ba przecież Mołdawia też nas przeskoczy także nic od nas nie będzie zależeć
Edit przecież przy remisie Mołdawia nas nie przeskoczy, coś mi się porypało

1

@Azi wystarczyło tu dziś wygrać i z Czechami. Więc nie masz racji

0

@tbas no musimy liczyć na remis Czechów z Moldawią xD a potem my musimy wygrać z Czechami

0

@tbas to takie typowo polskie... Wystarczyło to czy tamto. Żeby awansować trzeba nie dawać ciała jak w pierwszym meczu z Mołdawia czy dziś. Wpadka z Albanią może się zdarzyć ale u nas wpadka to jest jak wygrywamy a nie jak przegrywamy. I to jest smutne

0

@Azi Możesz mieć wpadki, ale dziś trzeba było wygrać ze 159 drużyna Fifa :D Sory, ale tu nie ma usprawiedliwienia, co było się tu nie liczyło, wystarczyło wygrać. W Mołdawia grał piłkarz Puszczy kurwa chłopie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?