La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

4

Oj może tam być jeszcze gorzej, podobno Hezbollah zarządził mobilizacje.

0

@takisobiektos Bidny Liban

3

@Kgorecki2500 ja myślę, że i tak jeszcze Syria i Iran wkroczą do akcji. To jest w myśl zasady "teraz albo nigdy"

2

@michal26 I tu wchodzimy na bardzo grząski grunt o ile nie wierze w odpalenie atomu, tak jednak Iran go posiada;

0

@michal26 Pytanie czy zaryzykują ewentualną odpowiedź ze strony USA.

0

@michal26 No może. Ale jeżeli Hezbollah wkroczy to to biedne państewko Liban już w ogóle zostanie zrównane z powierzchni Ziemi

2

@Kgorecki2500 Nie zostanie, bo Hezbollah w jeszcze większy stopniu od Hamasu jest finansowany z Iranu i Syrii.

1

@takisobiektos Przy aktywnym wsparciu z Iranu to już może pójść na ostro lawiną. Może jednak czeka nas ta wielka wojna i konflikt zachodu z islamem

0

@takisobiektos A oni nie mają jakiejś "siedziby" w Libanie?

1

@hayek a co mają tak obiektywnie do stracenia?

1

@Kgorecki2500 na moje jednak połączenie 3 krajów to już byłoby coś. Sam Izrael może nie dać rady ot tak..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?