La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

7

Nie milkną echa wydarzeń z Alkmaar. Na stadionie obecny był polityk Platformy Obywatelskiej i poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Halicki, który w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet" opowiedział o tym, co działo się po meczu

Halicki również napotkał na problemy przy opuszczaniu obiektu. Na jakiś czas polityk został zamknięty na stadionie.

- Nasze drzwi też były zamknięte, została zablokowana cała przestrzeń. Tłumaczyłem, że jestem posłem do Parlamentu Europejskiego, okazywałem legitymację, ale do tych ludzi nie trafiały żadne argumenty, nie działała na nich też prośba, żeby mnie nie dotykali - powiedział Halicki.

Dzięki uprzejmości jednej z osób polski polityk zdołał opuścić klub.

- Jeden z miejscowych ludzi pokazał mnie i kilku innym osobom wyjście przez... kuchnię, gdzieś na zapleczu (...). To wszystko było tak groteskowe, że aż trudno opowiadać - dodaje poseł do Parlamentu Europejskiego

Halicki podkreślił też, że jest zaskoczony wszystkim, co spotkało legionistów. Zaznaczył, że przez całe spotkanie kibice z Warszawy zachowywali się odpowiedzialnie i nie dawali żadnego powodu do drastycznej interwencji [SportoweFakty]

@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @FcPortoFan1999 @HighestInTheRoom

1

@Kgorecki2500 Tymczasem Uefa...

1

@Kgorecki2500 dzicz w tym mieście straszliwą. Skąd im się to wzięło?

0

@FcPortoFan1999 myślisz że UEFA przejdzie obojętnie w sytuacji gdy zaangażowały się organy państwowe?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?