La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

konto usunięte

0

Rok 2024 Sane ma rok kontraktu i mówi że nie przedłuża. Bayern wystawia go na sprzedaż za 40 mln. Bierzecie czy nie?


konto usunięte

0

@Emhyr Jak Xavi chce, to niech go ma.

0

@Emhyr zależy co się wydarzy do tego czasu

konto usunięte

1

@Emhyr Pod koniec poprzedniego sezonu nie - teraz bym go bardzo chciał

konto usunięte

0

@barcelonaLM Pewnie Fati/Ferran poleci

0

@Emhyr Nie. Klasyczny Skrzydłowy od Robienia Wiatru. Nie pasuje pod nasz styl gry.

Dodatkowo lewonożny, a mamy już Yamala i Raphinhe. Nie wyobrażam sobie przyjścia Sane, bez odejścia Raphinhi

konto usunięte

0

@Pressinho Jak nie pasuje a Yamal czy wcześniej Dembele to jakim był zawodnikiem? Jak Cancelo zostanie to taki skrzydłowy to mus

0

@Emhyr Dembele kariery wielkiej nie zrobił, Overmars też nie. A Yamal nie bazuje aż tak na szybkości. U nas znacznie ważniejsza jest kreatywność i wygrywanie pojedynków na małej przestrzeni.

Ale przede wszystkim, Barcelona gra na odwróconych skrzydłowych, zatem Sane musiałby grać na prawej stronie. A nam przydałby się zawodnik na drugą stronę, do rotacji z Felixem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?