La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

1

Ładne hasło wyborcze mają
Trafne.


3

@tristan87 komusze razem to taki sam rak jak rasistowska konfederacja. Obie partie powinny być pod progiem

1

@tristan87 akurat Braun nie bywał na głosowaniach, bo na początku każdych obrad sejmu, marszałek wypie... go za drzwi za brak maseczki. :) na szczęście zaczęła się wojna, do Polski napłynęło kilka milionów Ukraińców i wyleczyli nas z Covida.

10

@tristan87 Banda hipokrytów!
Proponuje zestawić aktywność poselską poza głosowaniami z nierobami z Lewicy - samo klikanie przycisku jak małpy przy setkach nieistotnych głosowań, nie czyni z osłów dobrych posłów. Braun zaliczył w czasie pandemii dziesiątki interwencji poselskich, które ratowały ludzkie biznesy - za to dostanie kolejny głos zaufania i mandat na kolejny sejm.
O ile nie zgadzam się z nim we wszystkich poglądach, o tyle leniem nie jest.

0

@R-Dinho a Zajączkowska nie jest nawet posłem.

0

@KrychaFCB tak, ja nie sugerowałem, że jest.
A młodzi razem chyba tam w nitce odnoszą się do wypowiedzi z debaty w TVN - więc jak mniemam ona ma być przykładem "chamów".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?