La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

7

City Group to ma jednak łeb do piłki. Girona gra topową piłkę a wcale nie zainwestowali tam dużo pieniędzy.

3

@Emhyr Dawac ich do Lecha xD

konto usunięte

4

@Sulimo Oni mają mnóstwo klubów w każdym zakątku świata tylko nie w Polsce xd

3

@Emhyr No Lech to swietna opcja. Baza trenigowa,zaawansowana akademia i technologia. Wydaje mi sie ze z Polski to najlepsza opcja dla City Group

0

@Sulimo Wam to nie grozi ;)
Uprzedzając Twoją odpowiedź, nie chciałbym Arabów w Legii

1

@HighestInTheRoom Odezwał sie kibic legii.

Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety

konto usunięte

1

@Sulimo https://www.cityfootballgroup.com/our-clubs/ Tu ich wszystkie kluby. Nie wiedziałem że jest Palermo które też dobrze zaczęło sezon i może w końcu wróci do Serie A

konto usunięte

0

@Sulimo Tam mądrzy ludzie są na wysokich stanowiskach i jeszcze ich nie pojebało, żeby do Lecha pójść.

0

@P33ck Patrzac na całokształt to Lech jest najlepsza opcja ale nie ma sie co łudzic na to.

konto usunięte

0

@Emhyr W 2022 roku przejęli Palermo, które było na dnie, totalnie zbankrutowane. Na dodatek tam jakieś kłopoty z sądem były, musieli nazwę zmienić z US Palermo na Palermo FC, herb też zmieniony. Generalnie nowy projekt, który warto obserwować. Póki co 3/4 wygrane w Serie B, oby wrócili jak najszybciej do włoskiej elity.

0

@Sulimo Byniu, ale po co się tak napinasz?

''Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety''

To samo można napisać o ultrasach z Bułgarskiej i w sumie większości grup ultrasów w Polsce. Dodatkowo jeśli Araby miałyby w coś zainwestować to kierowali by się przede wszystkim ewentualnym zyskiem a nie kibicami, a i polemizowałby z tym czy byliby bardziej zainteresowani pyrkami/Rakowem niż najlepszym klubem w Polsce :D

0

@HighestInTheRoom Najlepszym xDDD

Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]

konto usunięte

1

@P33ck Ale widzę dalej orzeł jest chociaż wolałem ten stary herb nie wiedziałem że zmienili

0

@Sulimo ''Najlepszym xDDD''
Triumfy, puchary i statystyki mówią same za siebie ;)

''Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]''
Jakie zyski masz na myśli? Zyski ze sprzedaży zawodników czy z gry w Europie, w której w tym sezonie nie gracie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?