La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Podobno oddaliśmy im sprzęt, który i tak miał iść na złom a teraz okazuje się, ze „wypatroszylismy” nasze wojsko na rzecz Ukrainy


0

@ObiwanKenobi Czyli wszystko dla Ukrainy,nic dla Polski XD

0

@FcPortoFan1999 Cicho ruska onuco. Chyba lepiej aby Ukrainiec walczyl na polskim sprzęcie niz Polak. Za wolność nasza i waszą.

0

@maroon Hmmm,o co chodzi?

0

@FcPortoFan1999 No taka była narracja swego czasu gdy ktos smiał zadac pytanie o warunki naszej pomocy dla Ukrainy

0

@maroon Rozumiem,czyli nic złego nie można mówić o pomocy w jedną stronę dla Ukrainy XD

1

@FcPortoFan1999 Teraz już można. Już wielu o tym mówi. Tyle,że ci którzy dziś zaczęli o tym mówić, wcześniej argumentem o ruskiej onucy próbowali zamykać usta ludziom, którzy tylko o to pytali.

0

@maroon Dlatego właśnie trzeba z dystansem traktować te nowe doniesienia z frontu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?