La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

1

W końcu Barcelona zagrała tak jak się od niej oczekuje. Wynik to jedno, ale w końcu piłka szybko chodziła, piłkarze grali na 1-2 kontakty, wszyscy biegali i starali się angażować w konstrukcję akcji. Po prostu świetny mecz.

Jednak jakby już na siłę się czegoś czepiać to trochę mnie raziło kilka sytuacji, gdy FDJ wychodził spod pressingu, miał przed sobą mnóstwo wolnej przestrzeni, Lewy lub któryś ze skrzydłowych zaczynał wbiegać za stoperów, a mimo to FDJ decydował się na dalsze holowanie piłki albo bezpieczne zagranie do boku. Mam nadzieję, że Xavi zwróci mu na to uwagę i FDJ w końcu zacznie ryzykować z podaniami za linię obrony rywala.

konto usunięte

0

@Aragorn33 eee przestań. Frenkie gra wybitnie. Byłem jednym z tych, którzy chcieli jego sprzedaży. Teraz jest mi po prostu wstyd.

1

@pioz123 bo gra świetnie, ale ten brak podań za linię obrony kłuje w oczy tym bardziej, gdy ma do tego miejsce, czas i kolegę wybiegającego na pozycję.

konto usunięte

0

@Aragorn33 to prawda, czasami mógłby zaryzykować. Ale może to jeszcze przyjdzie :)

0

@Aragorn33 też na to zwracam uwagę ale zagrał dziś piłkę chyba na ferrana i to dwa razy troszkę za mocną i być może później już podejmował mniejsze ryzyko aczkolwiek prosiło się o taką natychmiastową piłkę za linie obrony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?