La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

1

Oho Jao (Felix) ma sobie zasłużyć na gre, czyli będzie podobny scenariusz co z Ferranem, Fatim i nieskończone udowadnianie z ławki

konto usunięte

2

@Faro Felix aktualnie niczym sobie na grę nie zasłużył. Kiedy on ostatnio coś pokazał? No właśnie.

1

@Emhyr U nas połowa piłkarzy nic nie pokazuje od wiosny

konto usunięte

1

@Faro To nie będzie tak że przychodzi sobie "gwiazdeczka" i ma grać. To już takim samym tonem gadasz jak ojciec Fatiego. Fati ma grać bo to NUMER 10 Barcelony no nie xD Cancelo zasługuje na grę bo on przynajmniej coś grał a Felix nie gra od 1,5 roku

1

@Emhyr Jak dla mnie jak ktoś zagra słaby mecz, to na jego pozycji w następnym meczu powinien dostać szanse ktoś inny a w tym czase Gavi kopie sie po czole, Lewy kopie sie po czole i pewnie jeszcze inni a nikt tej szansy za nich nie dostaje. Nie chodzi tylko o Felixa a o caloksztalt

1

@Faro a czy to nie było oczywiste? Przecież Xavi nie był zbyt chętny na jego przyjście. Nie pasuje on do jego taktyki i wręcz mu trochę przeszkadza bo wtedy musi zrezygnować z Gaviego lub przesunąć go do środka (a tam nie ma nikogo kogo by chciał posadzić na ławie)

2

@AlwaysBlaugrana Xavi widzi tylko tych 11/12 piłkarzy a reszta wchodzi na ratowanie wyniku, albo odciążyć tych ulubionych i to tak wygląda w tej chwili, inni nie mają opcji przebicia. Co do Gaviego to gra na nie jego pozycji mu szkodzi bardziej niz pomaga, moglby rotowac w środku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?