La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

8

I już wiem czemu posłowie postępują tak a nie inaczej. Niby ślubują, ale nie wiadomo komu.


2

@ObiwanKenobi "W przypadku tej Pani milczenie nie jest złotem. Jest szansą" - Leszek Miller.
No ciekawe o który naród może chodzić będąc posłem na Sejm RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

0

@Kgorecki2500 niby tak, ale spójrz na treść ślubowania:
"Ślubuję uroczyście jako poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej."

A obywatelstwo polskie nie musi oznaczać narodowości polskiej
Edit: dodam jeszcze, ze w sejmie masz posła mniejszości niemieckiej. I komu on ślubuje?

1

@ObiwanKenobi Nie musi (chociaż pod względem prawnym Polaka z ciebie czyni) ale trudno zakładać, że ślubując te wszystkie rzeczy wymienione obok nazwy "Rzeczypospolitej Polskiej" mogło chodzić o np. Czechy. Dla mnie ta Pani jest za te słowa niewybieralna (plus za poglądy ale to mniejsza) ale wyborcy Lewicy mają chyba inne pojmowanie świata
Edit. A posła mniejszości niemieckiej w ogóle nie powinno w sejmie być.

0

@ObiwanKenobi ten z mniejszości niemieckiej też to składa? xD

0

@Destroyer_of_Worlds odmowa ślubowania powoduje wygaśnięcie mandatu wiec chyba tez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?