La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

3

Z 6 skrzydłowych na początku okienka zostanie nam ostatecznie 3 w tym jeden młodziutki, jeden bez dryblingu i jeden rekin. Nieźle

16

@ObiwanKenobi Rekina liczymy razy 2.

3

@ObiwanKenobi i pół napastnika

1

@ObiwanKenobi a po co nam 6 jak Xavi gra taktyką na 4 pomocników bez skrzydłowych?

0

@ObiwanKenobi na co nam sześciu jak Xavi wystawia jednego w podstawie xD

0

@Bobo25 wiec już środkowi są do zajechania? zostało teraz 5 zdrowych pomocników z czego jeden zagrał dopiero 5 minut. Będzie ciekawie. Byle do zimowego okienka
@ShawnC

0

@ObiwanKenobi a to będziemy grac w sezonie tez skrzydłowymi np 433?
Z Abde, Torresem i dzieciakiem 16letnim?
To Xavi musi mieć furę szczęścia ...

0

@Bobo25 a nie będziemy? Rozumiem, ze pomocnicy dadzą radę grać co 3 dni do końca sezonu.

0

@ObiwanKenobi wygląda na to że Xavi tak planuje...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?