La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

6

Klasycznie odpad w BMW sprawcą wypadku. Niech gnije w pierdlu.


7

@Firestone To powinno być karne od 15lat w góre, a skończy się pewnie na 5...

28

@Firestone Ja nie rozumiem też tego braku wyobraźni u ludzi i instynktu samozachowawczego, jakbym nie chciał to i tak odruchowo spojrzę w jedną i drugą zanim przejdę

15

@Firestone ja rozumiem, że zielone światło mieli, że pierwszeństwo, ale ona nawet nie spojrzała wchodząc na tą jezdnię

15

@takisobiektos to powinno być traktowane jak usiłowanie zabójstwa. Zielone światło, a śmieć na pełnej rurze wjeżdża na przejście.
@Medium @mrboom to akurat prawda. Dziwi mnie, że pani nie spojrzała w lewo dla własnego spokoju i bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że parapet umysłowy z BMW jest winowajcą.

4

@Firestone o kur... trafili do szpitala i przeżyli? To wyglądało na śmierć na miejscu :(

4

@Bulbazaur17 to czy przeżyją to się dopiero okaże.

7

@Firestone Marka auta przypadkowa...

6

@maroon nie lubię generalizować, ale naprawdę trzeba być spi*rdolonym, żeby jeździć BMW. Nie spotkałem jednego normalnego kierowcy tego samochodu, a trochę już jeżdżę. Żadna inna marka nie przyciąga bardziej debili i bandytów drogowych.

3

@Firestone Raz mnie potrącił chłop i od tego czasu patrzę nawet jak jest zielone.Chce jeszcze trochę pożyć.

1

@mrboom dokładnie reszta nie weszła.Kierowca winny ale współpracy wciąż malo szkoda że jej nikt nie zatrzymał.

0

@Borneo jak to się mówi
Ludzi z pierwszeństwem na cmentarzach pełno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: