La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1252 Culés

0

Kurcze trochę tak irytuję to, że mistrzostwa świata w lekkiej atletyce nie są tak nagłaśnianie..... Ja w któryś dzień trwania dowiedziałem się co to jest za turniej .... Szkoda że trochę tego niedocenia się tym bardziej że to piękne sporty ale i niesamowicie ciężkie ..ale też emocjonujące często jednak

5

@Pawci023x Biegać albo skakać na kiju to każdy jeden by chciał, pajacerke jakąś uprawiać, a robić to nie ma komu

0

@Pawci023x A dej spokój. Nuda straszna. Oglądać jak ktoś biega albo czymś rzuca w dal....

konto usunięte

1

@Luciano99 @jowita tylko siadła i już się kij złamał

konto usunięte

4

@Pawci023x Kiedyś w lekkiej były takie persony które chciało się oglądać a teraz nie ma

0

@Luciano99 ja robię, ale ty nie widzisz

0

@PatrykBarca ja lubię jak np biegną sprinty albo na 400m

0

@Emhyr bolta nie ma

konto usunięte

1

@Pawci023x Bolt Powell Blake dużo było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?