La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

3

Jak pisałem że kupowanie Lewego za 45mln to będzie wtopa to byłem jechany po całości
Macie swojego wspaniałego Polaka Rodaka.
Mogliśmy go kupić ale nie za tyle kasy, chłop jest bliżej niż dalej końca kariery i miał rok kontraktu.

2

@Roobo Dobra, to w takim razie kupno Raphy i Torresa było katastrofą.

0

@Roobo Tylko kogo w tamtym momencie na N mogła sprowadzić Barca za tyle hajsu?

1

@hayek Tylko że oni są młodzi i możemy odzyskać część kasy.

1

@DonCarletto Był Auba za darmo.

1

@AlexDark00 Niby ta, trochę bez sensu było w sumie go oddawać, bo Lewy by miał chociaż zmiennika. No i gdyby nie problemy z sercem Aguaro to Robercik zapewne wogóle by do Barcy nie trafił.

0

@Roobo Tak samo jak np. z Dembele? Był królem strzelców ligi, w SPH udział 4 na 5 bramek. A w tym sezonie były 2 mecze(mimo asysty i zachowania przy pierwszym golu obecnie gra słabo).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?