La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

0



Man City interesuje się Wirtzem. Według Moretto, transfer wydaje się skomplikowany.

konto usunięte

0

@blakkudium no chance

konto usunięte

3

@blakkudium Wirtz chce tylko do Barcy

1

@blakkudium Powinien jeszcze zostać w Bayerze.
@Emhyr Ta, tak jak Güler xD.

0

@Emhyr Ta. Tyle że my nie chcemy, albo nie mamy kasy.

konto usunięte

0

@blakkudium On podpisując nowy kontrakt mówił, że zostaje w klubie do kolejnego międzynarodowego turnieju, czyli 2024 roku.

0

@blakkudium To byłby idealny pilkarz na którym można oprzeć projekt po Kevinie.

2

@Emhyr Też bym chciał Wirtza w Barcelonie, ale finansowo wiesz, jak Barca wygląda przy City.

@DonCarletto @Khajio Pewnie ten sezon dogra w Bayerze. Potem Euro i transfer w przyszłe lato.

0

@blakkudium Się okaże. Kontrakt do 2027 i nadal ledwo 20 lat, więc i na 2 może nawet zostać.

konto usunięte

3

@DonCarletto Guler nie deklarował że jest kibicem Barcy i chce w tym klubie zagrać.

0

@Emhyr Pjanic mówił, że od dziecka kibicował Realowi.

konto usunięte

0

@DonCarletto A zadeklarował się że chce zagrac w Barcelonie i to jego marzenie? Nie wydaje mi się. I nie po klepnięciu transferu tylko przed

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?