La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

2

Jeśli jest to prawdą, że Cancelo stanie się zawodnikiem Barcelony jesteście zadowoleni? Co o tym sądzicie i jakie jest wasze zdanie nt. przyjścia Cancelo w kontekście Barcelony?

4

@Joe_Barbaro Ja bardzo bo od lat nie było tutaj klasowego PO. Na chwilę jedynie wrócił Alves i to tyle, Jules w prawdzie dał radę tam w poprzednim sezonie ale to jest bardziej defensywny PO i w ofensywie kiedy trzeba coś było pociągnąć widać było u niego że mimo starań trochę się męczył w tej roli.

2

@Joe_Barbaro tak, to nietuzinkowy piłkarz.
Barca z przodu na skrzydłach wygląda przeciętnie, Cancelo może robić przewagę.

0

@Joe_Barbaro Oby, świetny piłkarz, zdecydowanie TOP na swojej pozycji, w końcu ściągamy TOP piłkarza na PO.

0

@Joe_Barbaro Jestem bardzo zadowolony. Będziemy mieli TOP piłkarza na tak zaniedbaną pozycję w ostatnich latach, a na dodatek w razie potrzeby zagra też na LO.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Pomijając to, że Cancelo to nie klasowy PO. To praktycznie skrzydłowy na obronie.

0

@koziar Co nie zmienia faktu, że nawet w defensywie daje radę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?