La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

9



To jest oficjalny program Lewicy?

3

@DonMatteo901 kiedy myślisz sobie, że Lewica osiągnęła już szczyt w swojej głupocie, wtedy wchodzi on, cały na biało - wielki myśliciel lewicowy.

5

@DonMatteo901 Nawet jeśli tak uważa, to teraz po prostu jest niezbyt odpowiedni moment na takie tezy xD

0

@DonMatteo901 Zero zdziwienia. Lewica, gdyby mogła to publicznie pochwalała by osoby pokroju dr Johna Moneya, który był promotorem pedofilii. Dotychczas ograniczali sie tylko do wychwalania promowanej przez takie osoby "rewolucji seksualnej", a nie ich twórców. Może to sie zmieni za sprawą takich osob jak pan Hartman?

0

@DonMatteo901 Każdego przestępcę należy piętnować, szczególnie pedofila

I wszystko się zgadza

0

@DonMatteo901 Formalnie rzecz biorąc ma rację - tak, mają takie same prawa jak inni przestępcy.
Problemem jest to, że Hartman akurat akcentuje wrażliwość na tę grupę ludzi. Po tym jak ostatnio wręcz zeszmacił zdolność ludzi do dyskusji, stawiając siebie w gronie nielicznych z odpowiednimi kwalifikacjami.

Pewnych rzeczy się nie mówi, nawet jeśli się coś uważa. To się nazywa takt, wyczucie, szacunek do innych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: