La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

0

Droga La Ramblo...
i jak tam wasze Alemany TOP? xD

10

@Destroyer_of_Worlds Bardzo dobrze. Swoje zrobił, poprzednie okienko było wybitne patrząc na problemy z jakimi zmagał się ten klub. Aktualnie to okienko się jeszcze nie skończyło, jeśli będzie sprzedaż Lengleta i Desta + transfer co najmniej Cancelo to też będzie pozytywnie. Wykonał z pewnością świetną pracę w tym klubie mając bardzo niełatwe zadanie, więc tak - Alemany TOP.

1

@Destroyer_of_Worlds Messi również nie jest TOP, bo odszedł?

0

@Destroyer_of_Worlds zależy miał kilka wpadek takich jak sprowadzenie Alonso Bellerina czy Ferrana ale generalnie w skali od 1-10 dał bym mu 5

0

@macio_944 czyli uważasz, że drogie transfery jak Ferran, Lewandowski i Raphinhia spełnili w pełni oczekiwania? Z Marcosa Alonso i Sergiego Roberto też jesteś zadowolony, że są w klubie? Cena sprzedaży Griezmanna (20 mln) też zadowalająca? A wypożyczenie Umtitiego na sezon wystawowy z pokryciem 100% pensji przez klub, żeby po roku rozwiązać kontrakt to też majstersztyk? Sprzedaż Auby za te grosze (12 mln) też świetny ruch, nie? Depay sprzedany za 3 mln, też super opcja...a oddanie Puiga czy Mingueza za darmo, gdzie problemem nie były ich wysokie kontrakty to też świetne decyzje?
Dla mnie to był flop i tyle. Szczególnie pod względem transferów do klubu, gdzie może czyścić buty np. dyrektorowi Napoli, który w jedno okienko wzmocnił mocno zespół, mają przy tym dodatni bilans transferowy...
Alemany może to co najwyżej OK, ale nie żaden top...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?