La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

1

Apropo Barbie to sprawdziłem sobie ile ten film zarobił i jestem w szoku. Ponad miliard dolarów. Chyba niezwykłe dużo zyskali na tym Barbenheimerze xD Bo wynik dla mnie abstrakcyjny.

2

@Kgorecki2500 Dzisiaj doczytałem gdzieś, że Margot Robbie zgarnie ok 50 mln za ten film. Kosmiczne pieniądze.

3

@Kgorecki2500 Dobry film co by nie mowic

1

@Kgorecki2500 Co mieli zyskać, jak to oni ciągnęli te kampanie m.in. w mediach społecznościowych, dzięki fanom. Sytuacja była raczej odwrotna. Poza tym to był idealny film dla par, żeby iść w dwójkę, spędzić czas, wyczilować się na prostym filmie.

0

@Sulimo Pewnie zobaczę z nudów jak gdzieś w internecie będzie za darmo do zobaczenia ale po zwiastunach to strasznie kiczowato wygląda.

0

@Kgorecki2500 Dawno jest w necie za free z dobra jakoscia

0

@Sulimo To może szukać nie potrafię po prostu xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?