La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1834 Culés

konto usunięte

1

Jeśli już Xavi się uparł na grę czteroma pomocnikami to po przyjściu Cancelo niech zagra tak: https://ibb.co/x5FZRgr

Raphinha może się okazać zbędny.

0

@Emhyr A tu cykl Araujo na wahadle

konto usunięte

0

@sewciu50 To już grał wczoraj i chyba nie chciałby tak grać drugi raz

konto usunięte

0

@Emhyr tak, albo z drugim napastnikiem i dwójką ŚO. FdJ może asekurować w razie W i robić momentami za trzeciego, fałszywego ŚO, zresztą wczoraj tak chyba w drugiej połowie grał, cofał się bardzo nisko i starał się wyprowadzać.

konto usunięte

0

@pioz123 2 ŚO to już by była przesada :D Chyba że na ogórki

0

@Emhyr Na papierze czterech pomocników a w praktyce pięciu bo się pewien piłkarz cofa po piłkę bo to mu sprawia przyjemność.

konto usunięte

0

@Emhyr nie no, mówię o takich zespołach jak Cadiz czy inne Las Palmas... :) przecież i tak wtedy głównie my jesteśmy przy piłce, to po co nam 3 ŚO?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?