La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

0

Liga już ruszyła i jakoś przekonałem się do tego Cancelo. Dla sporej części użytkowników zachowanie Neymara w przeszłości (względem klubu i imprezowy styl życia) no i potencjalne zniszczenie rodzinnej atmosfery w szatni xD to żaden problem więc i z Portugalczykiem drużyna sobie poradzi, nie będzie miał takiego autorytetu w szatni. Już sam fakt, że może zagrać na dwóch pozycjach jest dobrym argumentem, do tego nasz Brazylijski magik w końcu będzie miał kogoś kto będzie mu biegał za plecami a obaj potrafią zagrać bliżej środka i świetnie dograć w pole karne czy za plecy obrońców fajnie, że Torres zaczyna grać na jednej pozycji, bo pokazuje że dobre ma te wyjścia w tempo to i może lewy ruszy tyłek i się skupi na podstawowych rzeczach jak przyjęcie i szybka klepa i na koniec on Marcos Alonso. W końcu będzie mógł zagrać i nie stracimy przy tym całej mocy na skrzydle w postaci Balde a chłopak musi odpoczywać szczególnie, że w przeszłości miał problemy zdrowotne, każdy zna historie. Na lewej to wiadomo jak sobie radzi ale w trójce śo na ogórków w laliga wzrost i co by nie mówić (jak nie odwali babola) to całkiem dobrze się ustawia a i ta lewa nóżka rzuci parę dobrych piłek na mecz. Tylko pytanie czy Fati da sobie radę jako skrzydłowy z cofniętym Alonso i może to być miejsce dla Abde w razie wahań formy ansu do którego mam mieszane uczucia i za dobrą kaskę czemu nie, czysty zysk przy nowej starej dźwigni chłopaki może coś wymyśla. W końcu alemany zapowiadał, że będzie się działo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?