La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

4

Nie tak dawno wszyscy zapewne klneliśmy pod nosem widząc grę naszych za Koemana... Za Xaviego który miał przywrócić naszej grze polot i chociaż trochę finezji a kończyli po 1:0, po nudzie jak flaki z olejem... Dla takiego Neymara to będziemy jeszcze z większą niecierpliwością oczekiwać kolejnego meczu...a ile postronnych osób z czystej ciekawości odpali mecz Barcelony? Niestety odszedł największy, i może już nigdy nie zobaczymy Messiego w koszulce Barcelony więc dajcie się nam nacieszyć Neymarem!

konto usunięte

1

@AduŚ07 na 3 miesiące bo później się połamie i już go w sezonie nie pooglądasz

0

@MesQueUnClub96 Czyli wymiana 1 do 1 za Dembele.

0

@MesQueUnClub96 Może tak a może nie. Lepszy Neymar na trzy miesiące niż Demebele na sześć.

0

@AduŚ07 Nie no dla Neymara nie ale dla takiego Alonso, Roberto którego nie powinno być w Barcy z 3-4 lata to tak i jeszcze jako w roli kapitana xD

konto usunięte

0

konto usunięte

0

@xvcWinterSoldier dla całej trójki nie.

0

@AduŚ07 nie chcesz to nie oglądaj :)

0

@borzowporzo Właśnie i tak oglądam praktycznie każdy mecz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?