- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Hosh
11
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
mmaciass
1
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
1
Widzę w PSG coś więcej niż tylko klub piłkarski z turbanami u sterów. Widzę w tym wszystkim mafię, która jest w stanie zrobić wszystko by osiągnąć swój cel.
Nie wiem jak Messi to zrobił, że uwolnił się od nich po dwóch latach ot tak po prostu kończąc kontrakt bo ewidentnie jest to klub który jeśli chce zatrzymać gracza jak Mbappe czy Ney zrobi wiele. I wydaje mi się (choć to tylko domysły) że jest w stanie zrobić więcej niż tylko odsunięcie piłkarza od składu. Jestem strasznie ciekawy co się będzie działo w sprawie Mbappe i czy faktycznie będą w stanie go przetrzymać cały sezon na ławie.
2
@prokofiew messi jest nietykalny w świecie piłki
2
@prokofiew A co mogli zrobić Messiemu jak mu wygasł kontrakt i miał tylko "opcję" przedłużenia, gdyby zechciał.
0
@MesQueUnClub_87 mbappe też ma koniec kontraktu