La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

0

Kto będzie grał za niego ? Mamy Balde a kto dalej ? Był Grimaldo do wzięcia to znowu daliśmy dupy

3

@LucasW123 a czytać umiesz? Czy sam nagłówek tylko? Mamy wziąć i Cancelo i Fresnede, a Portugalczyk gra na obu bokach obrony.

0

@LucasW123 Może właśnie dlatego Xavi daje trenować z pierwszą drużyną Alexowi Valle?

1

@Nefir niektórzy czytają tylko tytuł artykułu albo pierwsze akapity :)

0

@Pako96 i potem widzimy wlasnie takie rzeczy jak powyżej... :D
Ale odbiegając, od kilku dni/tygodni jest pełno informacji o tym, że interesujemy się Cancelo, a wystarczy minimalnie interesować się piłką nożna, żeby wiedzieć, że ostatnie sezony w City Cancelo grał najczęściej na LO.

1

@Nefir grał na PO i LO tak jak mówisz :) a nawet był próbowany na defensywnym pomocniku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?