- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
4
Tydzień temu byłem na Barbie z narzeczoną i o ile byłem bardzo ciekawego nowego filmu nieszablonowej reżyserki Grety Gerwig, kreacji Margot i Goslinga o tyle miałem dużo wątpliwości czy w ogóle mi ten film podejdzie przez całą swoją... kreskówkowość. Ale podszedł. Bardzo dobry film, komedia z wieloma momentami dobrego humoru za którym kryje się głębsze przesłanie jak i tragizm. Gosling i Margot Robbie - kapitalni. Scenografia robi ogromne wrażenie, a całość jest zamknięta w naprawdę przystępnej, przyjemnej i dobrej formie. Film ogólnie feministyczny, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, gdzie rola mężczyzn nie jest aż tak bardzo zmarginalizowana jakby można było się spodziewać po wielu wypowiedziach i poniekąd widać równość w tym filmie poprzez przenikanie dwóch światów. Warto zobaczyć :)
0
@macio_944 Oppenheimer lepszy
16
@MesQueUnClub96 Nie widziałem, w weekend zobaczę. Poza tym jak można porównywać tak różne filmy to tylko Dodi tak potrafi
11
@macio_944 Margot pokazuje cyce?
3
@Jakchcesz Otóż nie, ale stópki tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Jakchcesz Stópki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 Oj tam oj tam
2
@macio_944 Stópki powiadasz. I wiadomo skąd dobre recenzje ;)
3
@macio_944
Lewica nie ma z tym problemów :D
1
@hayek czyli PiS > Lewica, pozdro
0
@macio_944 kwestia gustu. Osobiście nie byłem i nie mam zamiaru na to się wybierać, nie moje kino, ale znajomi którzy byli, mówili, że wszyscy czekali na koniec filmu, tak słaby film
0
@adambądkowski93 No widzisz, u mnie odwrotnie, wszyscy znajomi, którzy byli mówili, że dobry film ;)
2
@macio_944 dlatego kwestia gustu, a jak wiadomo są gusta i guściki, a o gustach się nie dyskutuje :))