La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1455 Culés

3

plotki, ploteczki nie tylko:
- najpierw hit. Mateusz Skoczylas opuszcza Lubin i podpisuje kontrakt z Milanem.
- Atlético Madryt podjęło próbę przekonania Tottenhamu Hotspur do sprzedaży Pierre'a-Emila Højbjerga. Zaproponowane 20 milionów euro zostało jednak odrzucone – poinformował Matteo Moretto z Relevo.com.
- Bremer potwierdził, że parę klubów z Premier League interesuje się jego osobą. On sam preferuje jednak pozostać w Juventusie. [Tuttosport]
- „Here We Go!”. Fenerbahçe zatrudni Merta Muldura z Sassuolo. Kwota transferu wyniesie 3,5 miliony euro plus bonusy. Po pozytywnym przejściu testów medycznych prawy obrońca podpisze czteroletni kontrakt. [Fabrizio Romano]
- OFICJALNIE: Munir El Haddadi podpisał roczny kontrakt z UD Las Palmas.
- Inter Mediolan dołączył do grona czołowych włoskich klubów celujących w pozyskanie Gianluki Scamakki z West Hamu United.
- OFICJALNIE: Karim Rekik przeszedł za dwa miliony euro z Sevilli do Al-Jazira Club.
- OFICJALNIE: Rubén Blanco wykupiony przez Olympique Marsylia z Celty Vigo. ( @Ojciec5tkidzieci )
- Kamil Grabara, bramkarz Kopenhagi, znajduje się na szczycie listy życzeń Fiorentiny - poinformował Gianluca Di Marzio.
- no i oficjalnie, Grzesiu zaprezentowany:


konto usunięte

2

@escarabajo Co z Lukebakio, gdzie idzie

3

@escarabajo Krychowiak zaprezentowany filmikami z Sevilli. Wtedy ostatni raz był dobry (:

1

@ElTomas to prawda:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?