La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

2

Ja wiem, że Xavi ma wiele wad, ale tutaj panuję przypieprzanie się na siłę to pierdół. W tej wypowiedzi po meczu z Arsenalem tylko powiedział jak wyglądała ich intensywność, a tutaj wyciąganie czegoś o mentalu czy, że chcę bronić swej porażki wymówkami. Z

konto usunięte

2

@Kamiloza91 Trawa była za wysoka i za sucha.
To też nie była wymówka? Xavi słynie z wymówek.

0

@Kamiloza91Moim zdaniem wszystko na plus

Arsenal grał jak w CL finale
My jak po wakacjach z kumplami na podwórku
I tak włożyliśmy im 3 gole

Więc grając z ich intensywnością wynik 5 do 10 dla nas

0

@TheNekro94 Wiedziałem, że ktoś to napiszę. :) Ja odniosłem się to sytuacji z Arsenalem. Wiem, że zdarza mu się pieprzyć głupoty i mieć wymówki. Ale i tak uważam. że tutaj często przypieprzą się do Xaviego na siłę i byle o co.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?