La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

6

@macio_944 wiem ze lubisz piwa pszeniczne.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtkJALm_4Nnjb2JWzNgD94vHCuafjqxOpFxA&usqp=CAU

Polecam spróbowac. Perła pszeniczna jak za 4 zł smakuje bardzo dobrze i żałuje ze 1 tylko kupiłem

3

@Sulimo @macio_944 również jestem fanem pszenicznego.
Ten mętny, złocisty kolor. Lekko schłodzone smakuje najlepiej.

Mój faworyt - Książęce pszeniczne, a wasz?

3

@karolszymek Kormoran Witbier, bardzo dobry i również polecam

2

@Jakchcesz gdzie można kupić?

1

@karolszymek Ja nie mam faworyta. Kazdy pszeniczniak mi smakuje ale zaskoczony jestem perła. Niby koncerniak(Topowy) ale im to piwo wyszło i 4 zł to baardzo fajna cena. W tej cenie nie znajdzie sie lepszego piwa pszenicznego

1

@Sulimo spróbuję jak tylko się natknę w sklepie :D

1

@Sulimo Jak znajdę to se spróbuję, ostatnio pijam właśnie eksportowe perełki i całkiem dobre to jest

2

@karolszymek Książęce dobre, orzeźwiające. Żywiec biały taki bardziej ciężki ale tez ujdzie

konto usunięte

0

@Sulimo Lepsza niż Żywiec biały?

0

@Emhyr Dla mnie tak. Ale to moja subiektywna opinia.

1

@karolszymek ostatnio w Carrefourze brałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?