- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
BISHBASHBOSH
17
Uważam, że to jeden z największych błędów tego klubu. Jeszcze gorszy niż wydanie na Rogue 40... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
33
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
2
ploteczki i nie tylko:
- Atlético Madryt utrzymuje stały kontakt z Paris Saint-Germain w celu doprowadzenia do transferu Marco Verrattiego - uważa „L’Équipe”. - no byłbym w szoku.
- Isco przerwał milczenie: To największy kłamca, z jakim miałem do czynienia. Musiała rozdzielać nas ochrona. - mowa o Monchim.
- Przygoda Fabinho z Liverpoolem dobiega końca. Brazylijski pomocnik uzgodnił warunki kontraktu z Al-Ittihad. Obecnie czeka na finalizację rozmów między klubami - podaje ge.globo.com.
- Sergio Canales po pięciu sezonach opuszcza Real Betis. Nowym klubem ofensywnego pomocnika będzie CF Monterrey z meksykańskiej ekstraklasy. [BeSoccer]
- Nie jest prawdą, że Arsenal prowadzi negocjacje zmierzające do ściągnięcia Mohammeda Kudusa z Ajaksu Amsterdam. Napastnik znajduje się na liście życzeń Brighton & Hove Albion. [Fabrizio Romano]
- OFICJALNIE: Krzysztof Piątek zamienił Herthę na İstanbul Başakşehir.
- OFICJALNIE: Moussa Wagué podpisał kontrakt z Anorthosisem Famagusta do końca maja 2026 roku.
- OFICJALNIE: Alen Halilović w Fortunie Sittard. - chodził jak Messi na treningach:D
- Wielkie marzenie João Félixa może się wkrótce ziścić. Atlético Madryt wyraziło zgodę na jego transfer do FC Barcelony. „Duma Katalonii” rusza po Portugalczyka - donosi Manu Sainz z „AS-a”.
Co do Felixa - gość z wielkim talentem, po świetnym sezonie wybrał murarkę Simeone, w której nie do końca się sprawdził, a potem poszedł do rozpieprzonej Chelsea - czego od niego oczekiwaliście w tych klubach? Ofensywna drużyna, z pomysłem, taktyką która będzie mu odpowiadała i trenerem z umiejętnościami wyciągną z niego co najlepsze. Czy Barca z Xavim taka jest...? nie wiem:)
tu wrzucam jeszcze raz link do potężnej Arabii:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13337997#comment-13337997
0
@escarabajo Zdziwię się jak Lucho jak i PSG pozwoli odejść Verattiemu. Przecież on idealnie pasuje do taktyki Hiszpana
0
@Xpert77 mnie zdziwi jeśli trafi do Atletico i jeśli tak to za ile. Mówiło się o wymianie za Silvę - City oraz Al Hilal robiło zakusy na Włocha.
0
@escarabajo niech pomyślę czego można oczekiwać od 10-tki. Ja oczekuje ze w naszym stylu nie ma 10-tki,to nie problem Felixa. Cou, Grie nic ci nie mówi?
0
@tbas trafił do klubów A) niezbyt ofensywnego a później B) rozpieprzonego. Ja nie oczekiwałem, że będzie tam podnosił swój poziom z Portugalii.
0
@escarabajo nic nie zrozumiałeś, dla mnie to on i do City może trafić. Nie oceniam go tylko to E to 10-TKA pozycja której u nas nie ma
0
@tbas w takim razie Ty również nie - "Ofensywna drużyna, z pomysłem, taktyką która będzie mu odpowiadała i trenerem z umiejętnościami wyciągną z niego co najlepsze. Czy Barca z Xavim taka jest...? nie wiem:)" wątpię w sens tego transferu.
1
@escarabajo canales juz nie wygladal tak dobrze, ale to ciagle duza strata. Ale zeby do takiego klubu trafil, to juz zmogl cos wiecej wycisnac.
0
@Szklaner zgadzam się, że to dziwny kierunek.