- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
LAMC_10
5
Oby tym razem ze skutecznym finałem.https://twitter.com/i/status/2077502361153556589
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
0
Chelsea zaraz ruszy na poszukiwania ŚO.
Może tak im Lengleta podesłać.
"Wesley Fofana zerwał więzadła krzyżowe. Obrońca podda się w najbliższym czasie operacji."
3
@Kidd Mnie to zastanawia jak taki gościu doszedł tam gdzie doszedł. Gra od 19/20 tak normalnie i miał tylko jeden sezon w którym zagrał większość spotkań. Wiecznie połamany. W przeciągu ostatnich 2 lat w Leicester nie zagrał nawet 15 meczów a Chelsea dała za niego 80 mln JAK XD
0
@Emhyr no to jest fenomen. Zwłaszcza jak Chelsea wyjęło kasę na niego, to nawet chyba Leicester się nie spodziewało, że połamanego Fofanę sprzedadzą.
Najsmutniejsze jest to, ze on ma świetne umiejętności, ale non stop jest połamany. To taki odpowiednik Dembele
2
@Kidd O wiele gorszy połamaniec niż Dembele bo tak się śmieszkuje z tego a Kapitan miał tylko jeden sezon w którym zagrał ~10 spotkań a tak wszystkie po 20/25 w górę.
0
@Emhyr no do Dembuza przylgnęła łatka wiecznej łamagi, ale w ostatnich dwóch sezonach, to pedri wysuwa się na prowadzenie w ilosci opuszczonych dni w klubie :)
0
@Kidd Te ale Pedriego to nie szkaluj. Raczej sie nie wysuwa na prowadzenie ;)
1
@Mionshu nie? To sprawdź ilość opuszczonych dni w ostatnim sezonie. Nawet w dwóch ostatnich.
edit:
Pedri sezony 21/22+22/23:
w klubie rozegranych 57 spotkań
Dembele sezony 21/22+22/23:
w klubie rozegranych 67 spotkań
Pedri wygrywa minutowo:
rozegranych 4424 minuty
Dembele: 4111 minut
Pedri jest absurdalnie źle zarządzany i to się musi zmienić
0
@Mionshu Wysuwa wysuwa i mnie to martwi.