La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 678 Culés

3

Na prośbę kolegi @ObiwanKenobi zrobiłem zdjęcie z dzisiaj z Lidla w Budapeszcie (tak, tutaj czynne są wszystkie sklepy w niedzielę ;) ). Owe zdjęcie to ceny za kg arbuza.
https://zapodaj.net/plik-sQzZMyRPUy

Akurat bodaj od dzisiaj jest jakaś promocja. No i jest po 345 fiorintów za kilogram, czyli po ok. 4 zł.
Natomiast wczoraj w Aldim było po 699 fiorintów, czyli po 8 zł/kg. I takie tutaj są ceny.

Kolega Obiwan pamiętał jak było po 80 gr/kg. To se ne vrati! :)
Pozostałe ceny też mocno skoczyły względem tego co było 4-5 lat temu (ostatnim razem w Budapeszcie byłem w grudniu 2018 roku). Ceny były wówczas niższe niż w Polsce. Dzisiaj tutaj są ceny na poziomie Wiednia...

@Kgorecki2500 @tomek8756 @barcelonaLM

3

@michal26 Kaczyński > Orban

0

@michal26 Ja w sobotę wybieram się do Budapesztu i chyba będę musiał zabrać więcej pieniędzy niż zamierzałem xd

1

@michal26 dzięki za zdjęcie. To na same arbuzy pare stów wydam.

0

@Barcanajlepszyteam no zdecydowanie. Przy zakupie najtańszych Tylko produktów, to wychodzi jakieś 50 zł za osobę.

Langosz 25-40 zł.
Gulasz - 20-40 zł (zupa).

Piwo 5 zł
Wino - 8-20 zł.

0

@ObiwanKenobi no nie wiem jak z jakościa tutaj. Mi żal kasy xD
Najlepsze arbuzy w Rzymie jadłem do tej pory

0

@michal26 pyszne są te ich arbuzy. W sklepach nigdy nie kupowałem. Zawsze ze straganów przy drodze, prosto z pola i były niesamowite.

0

@ObiwanKenobi a to może tam taniej :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?