La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

0

Którego Total Wara polecacie bardziej? Three Kingdoms czy Warhammer III?

1

@Kgorecki2500 W Warhammera III jeszcze nie grałem, ale jedynka i dwójka TOP.

a sama trójka brzmi jak gierka na setki godzin, gigantyczna kampania łącząca wszystkie te 3 gry w jedną, robi wrażenie. :D

1

@marcin62 To chyba się skuszę. Three Kingdoms jest o Chińczykach i o okresie historycznym który słabo znam to wczuć się będzie gorzej :D (Warhammera I i II posaidam :D )

1

@Kgorecki2500 Z tym wczuciem to rel, dla mnie wciąż najlepszy Total War to Medieval 2 i Empire gdzie mogłem stworzyć wielką Polskę. :D

0

@marcin62 Oj czekam w końcu na tego Medievala 3 żeby stworzyć potężną Polskę :D I to podbijanie całego świata naszym krajem w Empire, w ogóle mój pierwszy Total War :D

1

@Kgorecki2500 Mi się wydaje właśnie, że Medievala 3 prędko nie dostaniemy, oczekiwania są ogromne i mam wrażenie, że studio boi się że ich nie spełni :c

1

@Kgorecki2500 Warhammer 3. Moim zdaniem to jest najlepszy Total War. To jak wiele tam się dzieje podczas kampanii to jest coś wspaniałego. No i różnorodność i ilość frakcji powala.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Medieval II Total War bierz. Najlepsza strategia według mnie.

0

@DaPidejpi A Medievala to już mam od dawna ;) (praktycznie wszystkie Total Wary mam)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?