La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

1

Iga jak nie ona momentami.
Musi wrócić do tego co grała już w tym roku na trawie.
Za dużo chce top spinem grać. Na siłę czasami. No i zdarza jej się złe wybory robić. Wierzę jednak, że się ogarnie, bo są takie wymiany, gdzie świetnie gra
@wasacz @adi7adi8 @mekston @barcelonaLM @tbas @FcPortoFan1999

konto usunięte

1

@michal26 to dopiero początek.. po secie napisz . xd przeważnie początki są zacięte meczy.

2

@wasacz Mnie też rozwalają takie analizy po 3 gemach xD

konto usunięte

0

@Mario96w @michal26 przeważnie w meczach igi tak to wygląda. Rywalka na początku daje z siebie maks. potem z niej schodzi powietrze.

0

@wasacz @Mario96w no dobrze, ale gołym okiem widać, że póki co (5:2) to i tak nie jest najlepsza gra Igi. Ma momenty i to nimi wygrywa z Petrą. I to trzeba docenić, bo to świadczy o wielkości. Natomiast my mówimy tutaj o zawodniczce, która jest faworytką do wygranej w turnieju. Zwyczajnie krytycznie podchodzę do tego, bo zależy mi na jej wygraniu w turnieju

0

@michal26 6-2 rzeczywiście jak nie ona.

1

@Ogorinho1974 wynik lepszy niż gra, a to też trzeba umieć tak wygrać. To chyba tylko Iga tak potrafi, dlatego numerem 1 na świecie jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?