La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

2

I znowu pis naraził poprzez praworządność na straty finansowe Polskę oprócz kpo kar 1 mln euro .Pis przegrał we strasburgu z sędzią tuleyą sprawę koszt 30 tyś euro plus 6 tys kosztow postępowania.
Zapewne zaplaca z publicznych pieniędzy.Mogą się jeszcze odwołać.Szanse są tu minimalne że coś ugrają poza czasem.

0

@Borneo Kto ma za to zapłacić?

0

@Borneo, no przecież z własnych pieniędzy nie zapłacą, bogatym krajem jesteśmy, nie ma się czym przejmować

0

@Borneo Z tego co wiem, to już powiedzieli ze nie zapłacą xD

1

@FcPortoFan1999 podatnicy

1

@FCB_dimiC jasne;) tylko czemu zadluzają nas na 250 mld z funduszem covidowym, 200mld wojsko , 20 mld sluzba zdrowia o kosztach 4 tys drog i zmian w energetyce nie wspomne sieci to 130 ml tylko a reszta....za dużo mamy kasy.Mamy wojnę obok i trzeba się uniezależniać od Rosji energetycznie i wojskowo tu na każdy grosz powinno się patrzeć.A nie wydali kasę na mierzeję ale nie przedlużono 900 m kanalu bo w miescie rządzi opozycja. Plywaja kutry , zaglowki jest piekne;) wydano kupę kasy....

0

@hayek nie z tego co napisałem że przgrali proces i moga sie odwolywac ale nie oznacza to że nie zapłacą.Szansę nie zaplacą minimalne zyskali odroczony termin platnosci tak naprawdę.To kolejny wstyd w gre wchodza peawa czlowieka prawa do orywatnosci i swobodnej wypowiedzi.Pis buduje sobie wizerunek autokracji.Zaraz ten wyrok im wyjmą w parlamencie europejskim przy kolejnych dyskusjach o praworządności w Polsce...

0

@hayek zapewne bedą naliczane odsetki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?