- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1752 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1752 Culés
2
I znowu pis naraził poprzez praworządność na straty finansowe Polskę oprócz kpo kar 1 mln euro .Pis przegrał we strasburgu z sędzią tuleyą sprawę koszt 30 tyś euro plus 6 tys kosztow postępowania.
Zapewne zaplaca z publicznych pieniędzy.Mogą się jeszcze odwołać.Szanse są tu minimalne że coś ugrają poza czasem.
0
@Borneo Kto ma za to zapłacić?
0
@Borneo, no przecież z własnych pieniędzy nie zapłacą, bogatym krajem jesteśmy, nie ma się czym przejmować
0
@Borneo Z tego co wiem, to już powiedzieli ze nie zapłacą xD
1
@FcPortoFan1999 podatnicy
1
@FCB_dimiC jasne;) tylko czemu zadluzają nas na 250 mld z funduszem covidowym, 200mld wojsko , 20 mld sluzba zdrowia o kosztach 4 tys drog i zmian w energetyce nie wspomne sieci to 130 ml tylko a reszta....za dużo mamy kasy.Mamy wojnę obok i trzeba się uniezależniać od Rosji energetycznie i wojskowo tu na każdy grosz powinno się patrzeć.A nie wydali kasę na mierzeję ale nie przedlużono 900 m kanalu bo w miescie rządzi opozycja. Plywaja kutry , zaglowki jest piekne;) wydano kupę kasy....
0
@hayek nie z tego co napisałem że przgrali proces i moga sie odwolywac ale nie oznacza to że nie zapłacą.Szansę nie zaplacą minimalne zyskali odroczony termin platnosci tak naprawdę.To kolejny wstyd w gre wchodza peawa czlowieka prawa do orywatnosci i swobodnej wypowiedzi.Pis buduje sobie wizerunek autokracji.Zaraz ten wyrok im wyjmą w parlamencie europejskim przy kolejnych dyskusjach o praworządności w Polsce...
0
@hayek zapewne bedą naliczane odsetki.