La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

10

2

@tomek8756 widać że świeżo po wypłacie, smacznego :P

konto usunięte

2

@tomek8756 Sushi? Lepiej byś zjadł jakiegoś schabowego, a nie rybę w przebraniu

3

@tomek8756 Wyglada wybornie,smacznego

3

@tomek8756 Sushi TOP, gdyby nie było takie drogie jadłbym dużo częściej

3

@Encore @Jakchcesz Dziękuję bardzo:)

2

@MesQueUnClub96 Młody człowieku, mówi się "smacznego" ^A
Ale fakt faktem, to zjadłbym, może nie kotleta, a pierogi z mięsem, pychota :)

2

@Kgorecki2500 W sumie to co jem, nawet nie jest takie strasznie drogie
Jak będziesz kiedyś w Warszawie, to możesz odwiedzić ten lokal (są w innych miastach, ale w Warszawie, wypróbowane i dobre ;)

0

@tomek8756 A ile cię wyszło za takie 18 kawałków jeżeli dobrze widzę?

1

@tomek8756 @Kgorecki2500 Ramen > Sushi panowie ;)

Ps: Smacznego ^^

0

@Kgorecki2500 24 zł
24 zł za te 10 sztuk californi (te duże kawałki) a przy odbiorze dają 8 sztuk gratis tych mniejszych (łosoś hosomak w tempurze)
Na priv mogę podesłać Ci nazwę tego miejsca, jeśli chcesz:)

1

@tomek8756 Chętnie, to w sumie dobry deal jak te 8 jest gratis.

2

@HighestInTheRoom Dziękuję:)

Raz chyba jadłem ramen i był nawet spoko. Muszę kiedyś jeszcze na niego iść:)

1

@Kgorecki2500 Napisałem właśnie na priv :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?