La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

1

Najprawdopodobniej Wrestlemania 41 będzie w Londynie.

1

@lucas/catalan Z punktu widzenia klimatu podbudowy tej gali jak dla mnie może być dobrą decyzją, obecnie fani wrestlingu w UK są bardziej żywiołowi, dają lepsze reakcje niż w USA (wyjątki czasem się zdarzają) i nie bez powodu Nick Khan i/lub Triple H chcą więcej gal Premium Live Event robić po za Stanami Zjednoczonymi

1

@negreanu dokładnie, publika często w USA jest mało zywiołowa, mają przesyt gal. Ostatnio galę w Portoryko i Londynie miały fajną atmosferę. Pod koniec sierpnia AEW robi galę na Wembley ma być co najmniej 65 tysięcy ludzi.

0

@lucas/catalan Zgadza się, tam pojawi się też sporo ludzi a co do AEW to oni też mają problem z wyprzedażą biletów na gale takie jak ppv w maju co robili, w Kanadzie tygodniówki Collision

0

@negreanu AEW ma z tym problem. Ale na Wembley 60 tysięcy rozeszło się błyskawicznie, UK jest głodne wrestlingu a US ma przesyt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?